Rodičia prišli náhle o dcéru a ešte k tomu musia znášať konšpiračné teórie, na ktoré už upozorňovala aj polícia SR. Poniektorí Slováci nemajú ozaj v sebe ani štipku úcty.

Pár dni dozadu prišlo náhle o život 17-ročné dievča zo Serede. A práve takéto situácie vyhľadávajú v posledných dňoch znudení konšpirátori, ktorí okamžite pripísali jej smrť k očkovaniu na koronavírus aj napriek tomu, že otec dievčaťa tento fakt vyvrátil s tvrdením, že jeho dcéra očkovaná nebola!

„Znudení klamári, ktorí hodiny sedia za Facebookom, lebo nemajú čo na robote, zašli až príliš ďaleko. Posledné hodiny masovo zneužívajú náhlu smrť 17-ročného dievčaťa. Hovoria, že bola očkovaná, a teda za jej skon môže očkovanie. Je to lož,“ upozornila polícia.

Na klamlivé komentáre sa nemohol ďalej pozerať ani otec nebohej a šíriteľom bludných hoaoxov to vytmavil po svojom. Za šírenie nepravdy a zneužívanie ich neočkovanej dcéry na antikampaň proti očkovaniu podávaju trestné oznámenie. „Očkovaná nebola a ani ja jej otec som nebol! A už išli trestné oznámenia a ďalšie pôjdu! Hyeny hnusné odporné ako Baranek,“ komentoval jeden z klamlivých príspevkov otec zosnulej slečny.

Zdroj/Foto: FB/hoaxPZ