Ukrajinská modelka Maria Dušička a raper Majk Spirit patria k najznámejším párom nášho šoubiznisu. Možno aj preto si určitá skupina Slovákov myslí, že musia s fanúšikmi nutne komunikovať v našom jazyku. Vyplýva to z nedávnej kauzy, ktorá sa riešila na brunetkinom Instagrame.

Všetko začalo tým, že Maria dala fanúšikom možnosť klásť jej otázky, na ktoré však odpovedala po anglicky. Síce sa slovenčinu učí a rozumie jej, zatiaľ sa necíti tak sebaisto, aby v nej aj aktívne komunikovala.

„Načo je dobré zdieľať odpovede na otázky, keď sú buď v angličtine, alebo v ruštine?,“ začali sa pýtať nahnevaní fanúšikovia, keď Maria aj na slovenskú otázku odpovedala cudzou rečou. Tá zostala prekvapená, ako netolerantne na celú vec nazerajú.

„Žila som v Dubaji vyše 15 rokov a nikdy sa ma jediný miestny človek nespýtal, prečo nehovorím arabsky. Na Slovensku som len niečo vyše roka a moja komunikácia v angličtine je zrazu obrovskou urážkou…,“ vyjadrila sa sklamaná Maša, ktorá okrem ruštiny a ukrajinčiny hovorí aj anglicky a španielsky, a tak už vie, že cudzí jazyk nie je možné zvládnuť za pár týždňov. To si však zrejme mnoho ľudí, ktorí sa iné reči nikdy nemuseli naozaj učiť, neuvedomuje.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/majkspirit, maria.dusicka