Počuli ste už o českej Barbie s poprsím veľkosti 10? Popri nemeckej modelke Mayre Hills (27) prezývanej Beshine by aj ona s jej bombami na hrudníku vyzerala len ako „chudobná príbuzná“.

Mayra totiž nosí podprsenku veľkosti 70Z a v najhrubšej časti svojho tela je takmer taká široká ako dlhá – pri výške 167 centimetrov má jej hrudný kôš po obvode neuveriteľných 140 centimetrov.

Samozrejme, niečo takéto nie je ani zďaleka výtvorom prírody. Modelka bola kedysi ženou s priemerne veľkým poprsím. „Príšerku“ s dvoma melónmi veľkosti dvojročných detí z nej urobil až silikón. Ešte väčším šokom, než jej fotografie, však zostáva fakt, že Mayra táto veľkosť vraj ani zďaleka nestačí.

„Chcela som ich väčšie a väčšie. Chamtivá príšera vo mne skrátka neprestáva byť chamtivá a hladná po ešte väčšom poprsí. Nasledujem svoj vnútorný hlas a aktuálne som ešte nedosiahla svoj cieľ,“ prezradila o svojej silikónovej vášni Nemka. „Nemôžem sa ich prestať dotýkať a chcem ich väčšie a väčšie!“ 

O slávu a zárobky jej vraj nejde, no i tak blondínke vďaka jej veľkým vnadám z času na čas pribudnú na účet nejaké „drobné“. Už napríklad stihla natočiť aj film pre dospelých.

Napriek extrémnym proporciám však Mayra tvrdí, že neprahne po pozornosti – prsia si vraj nenecháva zväčšovať kvôli popularite či peniazom a žije úplne normálny život. Teda, pokiaľ jej to jej hrudník dovoľuje. Aj také obyčajné veci ako nastúpiť do výťahu, do auta alebo sa hoci len zohnúť sú pre ženu s takmer dvadsiatimi kilogramami navyše v istých partiách problémom.

„Existujú skrátka situácie, ktoré som s menším poprsím nikdy nemusela riešiť, no teraz sú pre mňa skutočnou výzvou,“ priznala. To ju však neodradí od jej sna a operácie bude podstupovať dovtedy, kým sama nebude so svojou veľkosťou podprsenky spokojná. Aj keby k tomu nemalo nikdy dôjsť.

Odvážnejšie FOTO Mayriných pŕs nájdete >>>TU<<<!

Prsia veľkosti 10? TIETO BOMBY nosí 21-ročná Češka na hrudníku!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/beshineofficial1