Anastasia Pokreshchuk je modelka z Ukrajiny, ktorá podstúpila všemožné chirurgické zákroky, vďaka ktorým má najväčšie líca na svete. Jej fanúšikovia ju obdivujú, avšak nie všetci sú rovnakého názoru. Tak sa stalo aj vtedy, keď zverejnila snímku spred šiestich rokov pred úpravami a k nej pridala fotku na porovnanie so súčasnosťou. Tá obrovská zmena vás zaskočí!

Pred šiestimi rokmi sa modelka rozhodla podstúpiť viacero kozmetických zákrokov, pričom najväčší z nich boli jej líca. Chcela dosiahnuť jedinečný vzhľad, a preto si musela poriadne buchnúť po peňaženke. Tvrdí, že jej líca sú najväčšie na svete a svoj výzor doslova miluje.

Po tom, čo som dostala injekcie a videla tú zmenu na lícach, zamilovala som sa do nich. Chápem, že pre ostatných vyzerajú divne, ale nevadí mi to,” priznala. Nedávno však na sociálnej sieti zverejnila zábery pred a po úpravách jej tváre. Zatiaľ čo na prvej fotografii bola mladá hnedovlasá dáma s hnedými očkami, na druhej je už s obrovskými lícami, vkusným líčením a s rúžovými vlasmi.

Medzi zábermi je rozdiel šesť rokov, vtedy sa 26-ročná Anastasia rozhodla zmeniť svoj vzhľad a napredovať za jedinečnou zmenou, teraz je z nej 32-ročná modelka. Požiadala svojich fanúšikov, aby tieto dve snímky zhodnotili a napísali, ktorú z nich uprednostňujú. Väčšinou hlasovali za tú, kde je ako 26-ročná s komentárom, že vyzerá pekne. Ona im však odpovedala jednoduchou odpoveďou nie. Modelka je na svoju tvár a líca hrdá, uvidíme, čím nás prekvapí nabudúce.

Fotka pred a po zákrokoch:

Na ktorej sa vám páči viac? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram/just__queen