Speváčka Dara Rolins sa rozhodla, že si od práce neoddýchne ani počas karantény. Na Instagrame a Facebooku pravidelne teší svojich fanúšikov zábermi z jej každodennej rutiny, spomienkovými fotkami alebo zaujímavými súťažami. Tá posledná sa jej však trochu vymkla spod kontroly…

Máte záujem o tričká Dary Rolins a balíček kozmetiky, ktorú už roky propaguje? Možno už čoskoro budete mať možnosť zapojiť sa do podobnej súťaže, akú speváčka len včera vyhodnotila.

Spomedzi všetkých, ktorí uhádli správnu odpoveď na jej otázku, vyžrebovala troch šťastlivcov. Tých následne požiadala, aby jej napísali svoju adresu – do komentára pod obrázkom.

„No neviem, či by sa mi chcelo písať verejne adresu do komentára. Ale proti gustu…,” zasmial sa istý mladík, s ktorým mnohí okamžite súhlasili. Samotní výhercovia však nemali problém podeliť sa s adresou, podobne ako niekoľko ďalších ľudí. Tí vyhodnotenie pochopili ako ďalšiu súťaž, ktorej podmienkou je napísať adresu bydliska, a tak to v snahe zapojiť sa bez váhania urobili.

Spomedzi všetkých komentujúcich sa našli aj takí fanúšikovia, ktorých tričká a opaľovacie krémy vôbec nezaujímali. Trápilo ich len to, že Dara – skrytá za status súťaže – opäť raz niečo propaguje.

„Tak, ako si propagovala Ch*** L***?! Jedno klamstvo!,” obrátila svoj hnev proti speváčke istá fanynka, ktorej sa nepáčilo, že Rolins sa stavia za značky, ktoré nemajú práve najlepšiu reputáciu. Tá ale ihneď zareagovala.

„Čo je Ch*** L***? Nič také som nikdy nepromovala na SVOJICH účtoch,” vyhlásila rezolútne, pričom dodala, že podvodníci jej meno zneužívajú pravidelne. „Riešiť to a bojovať s nimi nevedie nikam. Viem, o čom hovorím, aktuálne riešia moji právnici tri podobné kauzy. Preto verím, že pre všetkých, ktorí mi veria, je jediný dôveryhodný zdroj len môj Instagram a Facebook.” 

Keď už sa však riešili staré boliestky, rozhodla sa svojou skúsenosťou prispieť aj ďalšia fanynka, ktorá spochybnila pravosť Darinho Facebooku. Speváčka vraj dodnes nedodržala sľub, ktorý dala už dávno!

„Minulý rok som prosila, či by bolo možné k narodeninám mojej dcére zavolať. To, samozrejme, že nebolo možné, čo aj chápem. Ale sľúbili mi poslať podpis kartu,” posťažovala sa sklamaná žena, ktorá na sľúbený darček čaká márne, pritom odvtedy uplynul už takmer rok. Dodala však, že napriek všetkému na speváčku nezanevrela a rada ju má stále rovnako. Na túto pripomienku sa však už Dara rozhodla nereagovať.

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi