Mladej babe z Floridy sa stala skutočne kuriózna vec. Aj keď si pôvodne myslela, že za všetko môže pokazená čínska večera z bistra, opak bol pravdou. Crystal si všetko uvedomila až retrospektívne, pri zamýšľaní sa nad poslednými mesiacmi jej života!

 

Crystal Gail Amerson sa jedno v nedeľné ráno začala sťažovať na veľké bolesti žalúdka. Aj keď si najprv myslela, že za všetko môže len pokazené jedlo, ktoré deň predtým zjedla, pravda bola úplne inde.  „Aj napriek tomu, že som nemala pocit, že by s tým jedlom vtedy niečo nebolo v poriadku, ihneď som to pripísala tomu,” uviedla Crystal pre americký magazín People.

Neznesiteľná bolesť neprestávala a žena až v sanitke zistila, čo sa s ňou deje. Porodila zdravého chlapčeka Olivera Jamesa. „Pribrala som iba pár kíl, nemala som žiadne ranné nevoľnosti, žiadne veľké brucho. Okrem starostlivosti o syna som aj pracovala, nemala som ani čas sa zastaviť a uvedomiť si, že som tehotná. Najmä, keď som nemala žiadna typické príznaky,” dodala.

Zdroj/Foto: facebook, people.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Bláznivá stará raketa, ktorá miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu, veľkú zbierku gramofónových platní a záhradu plnú pivoniek. :)