Žena zaparkovala pred istým obchodným domom. Uvidela tam auto, na ktorom našla napísanú veľmi naliehavú správu. Nerozmýšľala a konala. Tvrdí, že tento čin zmenil celý jej život. Čo spravila? 

 

Na okne auta bol nápis: ,,Prosím, pomôžte mi. Môj syn súrne potrebuje obličku, aby prežil.” Ďalej tam bol kontakt na osobu aj informácia o darovaní krvi s konkrétnou krvnou skupinou.

Žena menom Starr Gardy pocítila nutkanie pomôcť chlapcovi, a tak ihneď kontaktovala majiteľa auta. Auto patrilo Lashonde Pugh, ktorá pracuje vo Walmarte. Jej syn, 23-ročný Daniel Jones má Alportov syndróm, ktorý spôsobuje nielen ochorenie obličiek, ale aj stratu sluchu a problémy s očami. Keď sa Danielov stav zhoršil, jeho mama neváhala a napísala veľkú prosbu na okno svojho auta.

Až po dvoch rokoch sa objavila Gardy, ktorá sama má dve deti a rozhodla sa, že pomôže i tejto rodine. Veď kto iný by lepšie pochopil lásku k deťom ako samotná mama tiež? 🙂

Gardy najprv počkala na názor svojich detí a manžela, tí jej v tom neodporovali. Obe rodiny sa prvýkrát stretli až v nemocnici. Pugh sa doteraz nevie, ako odvďačiť: ,,Cítila som, akoby bola súčasťou našej rodiny. Objali sme sa a ďakovala som jej za to, že mômu synovi dala druhú šancu na život.” 

Daniel povedal, že sa mu splnil sen. ,,Nemôžem jej to nijak splatiť, jediné, čo môžem pre ňu spraviť, je povedať jej moje najúprimnejšie ďakujem.”

Zdroj: insider.com | Foto: Facebook