Každý vieme, že mamičky sa len ťažko dohodnú na rovnakom spôsobe vychovávania svojich detí. Zatiaľ čo jedna robí to, druhá robí presný opak. A čo ak by sa takéto matky náhodou začali spolu hádať? To by veru dopadlo veľmi zle.

Istá mamička sa podelila so svojim názorom na sociálnej sieti a jej príspevok na stránke Priznania žien upútal množstvo ľudí. Vyzerá to tak, že dala zo seba von úplne všetko, čo ju trápilo a podelila sa s jej skúsenosťami ohľadne výchovy detí.

“Milé mamičky! Na začiatok podotýkam, ja sama som mama 2och malých detí (6 a 2 roky) a som členom niekoľkých mamičkovských fór na fb. Ale to, čo podaktoré stvárate a ako sa vyjadrujete mi normálne dvíha dekel!!! Nie som žiadna premotivovaná, montessori, bio, raw a neviem aká matka. Som taká obyčajná, normálna mama, čo nechytá hysák, keď jej dieťa zje trochu piesku alebo si zašpiní nohavice atď,” rozpísala sa istá mamička.

“Snažím sa, aby jedli zdravo, ale občas im dovolím aj “zhrešiť”, ale bože chrán, aby to nejaká bio mamička zbadala lebo ma ide ukameňovať, že aký “sajrajt” dávam svojím deťom. Lebo raz za mesiac im dám jedného brumíka, alebo staršiemu dovolím hranolky výnimočne… Na tých fórach, keď vidím tie pojmy tehuľka, máme 36 mesiačikov (3 roky sa píše prosím pekne) alebo nebodaj keď napíše niektorá že moja dieťa má 3 a pól roka, to ma už ide fakt vystrieť od hrôzy! PÓL je akurát tak severný, kde žije Santa Claus, vaše dieťa má 3 a POL roka!!! Nosíte rúško a nie rúšku!!!”

“Prepáčte mi moje ocd, čo sa teraz prejavilo, aj ja robím chyby, ale keď idem niekde písať a niekto ma upozorní, že píšem ako negramotná Esmeralda, ktorá sa nevie ani podpísať, iba XX tak sa trošku uvedomím a zamyslím sa. Namiesto bio krémikov a bio chrumiek by som si na vašom mieste kúpila slovník! A investovala do svojho vzdelania! Potom sa človek čuduje, že tie 286 mesačné deti, čo máte sa nevedia normálne vyjadrovať. Prepáčte môj výlev, snáď som vás nepohoršila,” napísala istá žena.

Čo si o tom myslíte? Napíšte nám do komentáru!

Zdroj: Facebook/Priznania žien | Foto: pixabay.com