Táto nevesta zažila počas svojej svadby fakt nepríjemný šok. Jej nastávajúci jej priamo počas sľubov povedal, že jeho srdce patrí inej žene!  Svadba patrí medzi najkrajšie dni ženy. Teda aspoň by mala. Táto nevesta na svoj svadobný deň len tak nezabudne!

 

Neveste Jessice sa počas obradu zastavilo srdce. Jej budúci manžel Jeff, priamo počas sľubov povedal, že ľúbi inú špeciálnu ženu,ktorá je tiež prítomná. Keď nevesta zistila o koho ide, nevedela prestať plakať.

Kľakol si pred ňu

Jeff podišiel k Giovanne, ôsmeročnej dcére Jess a povedal tieto slová: “Ak by som mohol požiadať o niečo Boha, bolo by to mať ťa za moju dcéru. Bol by som tým najviac hrdým otcom na svete, keby som mohol mať takú krásnu, inteligentnú a vzdelanú dcérku, ako si ty… Sľubujem ti lásku, moju lásku, a že vždy sa o teba postarám, vždy ťa budem ochraňovať a nedovolím, aby sa ti niečo zlé stalo.”

Dobrého si našla

Nevesta často hovorila, že hľadá niekoho aj pre dcéru, nie len pre seba. Ženíchové slová tak rozplakali úplne každého. Jessica si tak naozaj potvrdila, že si vybrala dobre👌.

Zdroj/ Foto: dobrenoviny.sk, pixabay.com| Video: youtube.com