Česká Svadba na prvý pohľad skončila a jej úspešnosť je opäť raz otázna. Experiment, ktorý sa pokúšal dávať dohromady neznámych ľudí, nepriniesol vytúženú lásku ani Renému Vráblovi. Jeho „nevesta“ Petra sa mu síce páčila, ale jeho city zostali neopätované.

Fešný športovec je teda nateraz single a našiel si nové hobby – písanie. O tom, že to s ním myslí vážne, svedčí aj fakt, že už stihol napísať jednu celú knihu. Ide pritom o nečakaný žáner erotických poviedok.

„Instagram je plný citátov, ľudí v legínach a dokonalých mejkapov. Je to podľa mňa len falošný svet, kde sa ľudia predbiehajú v získaní sledovateľov. Nechcel som predávať na sociálnych sieťach produkty, a preto chcem ľuďom niečo ponúknuť, čím sa môžu inšpirovať. Či už k lepšiemu s*xu, konverzácii alebo úsmevu. Pridať do ich života trošku viac vášne,“ vyjadril sa o svojom diele pre Markiza.sk René.

Že sympatický ženích nemá problém hovoriť o týchto témach otvorene, dokázal už aj jeho nedávny trapas v Teleráne. Keď však padne otázka, či takéto posteľové scénky, o ktorých tak detailne píše, aj naozaj zažil, odpovedá veľmi tajomne: „Podoba so skutočnými osobami je čisto náhodná. Alebo nie je?“

Malá ukážka z Reného knihy

„Kľúč som vložil do zámku a skôr ako som sa stihol opýtať, čo by si rada dala na večeru, skočila mi okolo krku a nohy mala zamotané okolo mňa. Jazyk až v krku. Posadil som ju na kuchynskú linku a dlho ju bozkával.“

(Viac ukážok z pripravovanej knihy nájdete v tomto poste.)

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/the.deadpool.mma