Dnešná doba dovoľuje každému, aby vyzeral presne tak, ako sa mu zachce – či to už znamená mať potetované oči, nechty dlhšie než celé nohy alebo hoci aj tvár ufóna. Túto slobodu využil aj Čech Honza Šimša, ktorý sa plánuje postupne zmeniť na živú bábiku Bratz. 23-ročný podnikateľ je však nateraz vo fáze, kedy má plastikovú ženskú tvár a nezmenené mužské telo.

“Z môjho pohľadu som stále obyčajný, trošku odlišne vyzerajúci borec z Brna,” vyjadril sa o sebe nedávno, keď sa magazínu Extra.cz posťažoval, že napriek všetkej snahe sa mu na jeho vzhľade nedarí zarobiť.

Honza, ako každý „iný“ človek, má zatiaľ omnoho viac odporcov, než fanúšikov, často sa preto stretáva s hejtami. Naučil sa ich však nevnímať a sústrediť sa radšej na to pozitívne. Aj preto sa nebojí zverejňovať fotografie, z ktorých nezvyčajnosť priam kričí. Jednou z nich je nepochybne aj záber len v spodnom prádle.

„Keď chceš byť ženou, daj si spraviť prsia alebo hormonálnu liečbu. Tvár máš s*xi ženskú, ale telo mužské!,“ skritizoval ho na sociálnej sieti Instagram istý Čech, ktorému sa nepáči, ako Honza vyzerá. Istá fanynka živej bábiky Bratz ho však usadila reakciou, s ktorou by sa samotný Šimša určite stotožnil: „A prečo by nemohol vyzerať presne takto?“ 

Spomínanú FOTO v spodnom prádle nájdete >>>TU<<<!

Český Barbie/Ken zúri: Vraj precestoval celý svet, no nezarobil skoro nič!

Zdroj/Foto: Instagram/bratzdoll_brno