Ženy, nechápete kedy sa váš vzťah tak veľmi pokazil? Čo takého ste preboha spravili, že už viac po vás netúži? Máme pre vás 5 rád, ktoré rozhodne nikdy nerobte, pokiaľ si chcete svoju polovičku udržať!

Niekedy aj tie najväčšie maličkosti môžu mať obrovský dopad…

Neprejavovali ste mu dostatočné ocenenie jeho snahy!

Častokrát sa naše polovičky prestanú snažiť, pretože nevidia v tom nijaký význam. Prečo by sa mali snažiť byť kreatívnejšími v posteli, pokiaľ ho nepochválite, za to, čo predviedol? Prečo by mal povysávať, keď mu nepoviete ani jedno slovo vďaky? Muži, tak ako aj my ženy, potrebujú cítiť, že sú docenení!

Buďte tajomná

Na toto povie každá žena, ktorá má dlhodobejší vzťah, že to je nemožné. Avšak opak je pravdou! Ak aj vaša polovička už dopredu vie ako zareagujete, nie je na tom nič zlé. Čo tak zlepšiť vzťah novou témou a vašou nečakanou reakciou? Ani vás by predsa nebavilo jesť stále to isté, tak to skúste aj vy nejako spestriť svojej polovičke…

nahnevaná žena

Ste pre neho istota

Nočná mora každej ženy – a verte tomu, že aj každého chlapa. Žena, ktorá je slepá k jeho potrebám, ale aj tak si radšej splní svoju povinnosť, len aby… ? Mužom treba neustále dokazovať, že nič nie je isté a donútiť ich sem tam zažiarliť. Uvidíte, že aj posteľné hrátky budú ihneď pikantnejšie, pokiaľ sa sem tam zahráte na nedobytnú a silno žiadanú aj od iných!

Nemáte si už čo povedať

Približne po roku prichádza precitnutie zo zamilovanosti. Preto je dôležité v tejto chvíli uvažovať, či máte niečo spoločné, či si máte čo povedať alebo to boli vo vašom prípade len ružové okuliare, ktoré vás držali pri sebe.

tichý vzťah

Posteľová abstinencia

Žiadny extrém nie je dobrý. Nech je to nedostatok posteľných hrátok alebo naopak jeho prebytok. Avšak, pri jej abstinencií hrozí, že partner sa začne obzerať aj po iných miestach, kde by mohol túto svoju vášeň naplniť a tým zbytočne ohroziť váš vzťah. Pri nedostatku milovania sa vytráca u partnera záujem o svoje drahú, čo môže vyústiť až k apatií. To by vám určite nevyhovovalo…

Zdroj/Foto: pixabay, jenprozeny.cz