Na facebookovej stránke Priznania žien sa objavil príspevok nešťastného mladíka, ktorý po roku chodenia s istým dievčaťom nevie, ako ďalej. Preto o radu žiada ostatné ženy. Tie svoj názor vyjadrili jednoznačne a takmer jednohlasne!

 

Spoveď Slováka:

…Sme s priateľkou rok a čím ďalej tým viac pozorujem, že je neskutočne lenivá. Neupratuje, nevarí, nepomáha doma, a to nechodí ani do práce, ale na výšku. Možno to ju tak unaví, alebo tú lenivosť zdedila. Ďalšia vec je, že neustále odo mňa pýta peniaze. Či už ona alebo jej rodina. Na slovenské pomery nezarábam málo, ale nie je to ani neviem koľko. Snažím sa tie peniaze šetriť a pomôcť mame a babke, pretože sú obe vážne choré. Ale ony stále pýtajú na to a na to, alebo aby som ich odviezol, kam potrebujú. Keď nejdem, už je oheň na streche. A konečne sa dostávame k poslednej veci – stále chce byť so mnou. Keby má deň 30 hodín, tak je schopná byť so mnou 30 hodín. Ja mám určité povinnosti, či už doma alebo v práci a ona to vôbec nechápe. Keď odídem napríklad o 5 minút skôr, dokáže sa uraziť aj na deň. Aj ja som rád s ňou, ale chcelo by to trošku zdravého uvažovania. Rozhovor nepomohol vôbec. A vlastne, keď si to tak čítam, tak odpoveď už asi viem. Ale aj tak, čo by ste robili na mojom mieste?

Po tom, ako chlapík takto opísal svoju priateľku, dočkal sa povzbudivých komentárov, ktoré radia okamžitý rozchod:

  • Asi ťa len využíva a chce ťa kontrolovať, aby ťa iná neuchmatla. Myslím,že toto je nezdravý vzťah.
  • Ukončiť vzťah čím skôr,  lebo budeš potom ľutovať a nezmení sa nikdy, ver tomu!
  • Chce byť s tebou 30 hodín len preto, aby si mimo “ordinačných” hodín s ňou nemíňal peniaze na niekoho iného len na ňu a jej rodinu. Je to vypočítavá lenivá voš. Utíkej, Foreste, utíkej!
  • Kúp si naozaj dobré tenisky, obuj si ich a utekaaaaaaaaaaj veľmi ďaleko.

 

Zdroj/Foto: facebook, pixabay

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.