V akom znamení sa narodil váš manžel? Ak sa narodil v niektorom z týchto troch, tak sa nemusíte báť. Určite bude milujúcim ocom a skvelým manželom do konca života.

 

TOTO je top 3

TOP 1

Rak – Romantický manžel, milujúci otec

O mužoch rodených v znamení raka sa hovorí, že sú to rodení manželia a otcovia, ktorí sa ženia a zakladajú si rodinu väčšinou veľmi skoro. Ako sa hovorí, láska ide cez žalúdok a inak tomu nie je ani pri týchto znameniach. Raci milujú chutné jedlá a vedia úžasne variť, preto im nevadí, ak ich polovičky nie sú typické žienky domáce.

Na prvom miest je pre nich rodina. Aktívne sa zúčastňuje na výchove detí a partnerka sa naňho môže na 100 % spoľahnúť (aj pri takých aktivitách, ako sú výmena plienok, kúpanie či obliekanie detí.) Pre vaše ratolesti bude starostlivý a milujúci otec, ktorému nebude robiť žiaden problém čítanie rozprávok alebo hrať sa trebárs aj na indiánov. Lepšieho otca by si žiadna žena ani nedokázala predstaviť.

TOP 2

BlíženciMúdry manžel, vtipný otec

Muži narodení v tomto znamení sa považujú za najvzrušujúcejších a najzaujímavejších. Záleží im na úspechu a potrpia si na uznaní, ale robia to veľmi nenápadne. Sú neskutočné talentovaní a ich najsilnejšou stránkou je pevná vôľa.

Muži blíženci sú dosť náladoví, no nudiť sa s nimi nikdy nebudete. Dá sa s nimi o čomkoľvek porozprávať. Vždy vymyslia niečo, aby urobili radosť svojim blízkym. Majú tisíc kamarátov, ktorí vyhľadávajú ich spoločnosť.

Čo sa týka rodičovstva, otec blíženec je viac než len kreatívny. Jeho deti občas zaostávajú svojou energiou či úrovňou komunikácie. Ešte sa s ním nedokážu rozprávať o tucte tém, ktoré ho zaujímajú, alebo nezvládnu denne absolvovať toľko aktivít, koľko by si predstavoval.

TOP 3

Baran – Ohnivý manžel, tvrdohlavý otec

O mužoch baranoch je odsť známe, že sú najrozhodnejší, odvážni, trúfali a cieľavedomí. Je to pravý muž, ktorý vždy presne vie, čo chce. Keď si niečo zaumienia, nič ich od toho neodradí. Tvrdohlavo kráčajú vpred po ceste, ktorú si sami zvolili, či už majú pravdu alebo nie. Chlap baran je úspešný, pretože je múdry a má dosť odvahy na to, aby si vybral svoju vlastnú cestu.

Je starostlivým otcom svojich detí, ale aj obetavým partnerom svojej ženy – v dobrom aj v zlom. Verne stojí pri svojich milovaných aj v tých najťažších chvíľach a ak treba, tvrdo pracuje a je pripravený za nich bojovať.

Zdroj: casprezeny.sk Foto: pixabay