Transformácia je dokončená. Jessica Alves, ktorá strávila väčšinu života snahou premeniť sa na živého Kena, sa v 37 rokoch rozhodla zavŕšiť svoju premenu na živú Barbie. Absolvovala totiž poslednú operáciu, po ktorej ju už nikto nikdy nebude môcť nazvať mužom – zmenu pohlavia.

Potom, ako Jessica šokovala fotografiou jej tela, ktorú lekári zhotovili kým ležala na operačnom stole, najnovšie prezradila aj to, ako sa po zákroku cíti. “Mám pocit, že som sa v tridsiatich siedmich rokoch znova narodila. Milujem svoju vag..u. Ešte je trochu opuchnutá, ale je roztomilá,” nešetrila chválou blondínka.

Ako to vlastne celé prebiehalo? Dosiaľ sa operácie zmeny pohlavia z mužského na ženské – takzvaná vag.noplastika – vykonávali dvoma spôsobmi. Buď “vypitvaním” p.nisu, ktorého koža sa následne vsunula do brušnej dutiny a poslúžila ako výstelka ženských orgánov, alebo vymodelovaním vag.ny z kúska hrubého čreva.

Thajsko, ktoré je v tomto smere priekopníkom, používa najmodernejšiu metódu. Laparoskopicky sa pri nej sťahuje podbrušnica do oblasti medzi močovou trubicou a konečníkom, čím sa v pôvodne mužskom tele vytvorí kanál. Lekári ho následne zaslepia v dĺžke približne 15 centimetrov. Potom vytvoria z mieška a kože p.nisu vonkajšie ženské ústrojenstvo, pričom kl.toris vymodelujú z uzdičky a zvyšku žaluďa.

Táto takzvaná neovag.na je pružná, dokáže sa sama zvlhčovať a vďaka kl.torisu je plne schopná dosiahnutia org.zmu. Okrem toho je vizuálne na nerozoznanie od orgánov ženy, ktorá sa s nimi narodila. Aj profesionál by uvidel rozdiel až po bližšej obhliadke. Celá táto procedúra stála Jessicu okolo 15,5-tisíca eur. Za spokojnosť, ktorú teraz konečne cíti, však bola určite viac než ochotná túto sumu zaplatiť.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Jessice Alves sa nadobro zmenil život: ZÁBER priamo z OPERAČNÉHO STOLA!

Zdroj: Cas.sk, The Mail | Foto: Instagram/jessicaalvesuk