mikulas cernak film

Pre všetkých milovníkov historiek zo slovenského podsvetia sa chystá ozajstný mafiánsky trhák. Celovečerný film o snáď najznámejšom zločineckom bossovi, Mikulášovi Černákovi, by mal už onedlho uzrieť plátna kín. Na povrch zatiaľ prenikli pikošky o hereckom obsadení a predpokladanom dátume premiéry!

 

Natáčanie celovečerného filmu o slovenskej mafiánskej legende, Mikulášovi Černákovi, sa chystá zastrešiť NOGUP Agency z Čiech. Spoločnosť má na svedomí kvalitné filmové kúsky, ako napríklad Hranaři (2011), Czech Made Man (2011) a Lída Baarová (2016). Producentom snímky sa stal Rado Mešš.

Film má divákom bližšie predstaviť život Mikuláša Černáka a jeho pôsobenie v podsvetí. Trhák bude zaiste plný mafiánskych popráv a intríg, zasadený do prostredia 90. rokov. Najdiskutovanejšou otázkou je herecké obsadenie filmu. Menný zoznam zatiaľ k dispozícii nie je, no bolo potvrdené, že vo filme by si mali zahrať zahraniční herci. Postavu mafiánskeho bossa Černáka teda pravdepodobne neobsadí Čech, ani Slovák.

Premiéra životopisného filmu mafiánskej legendy sa časovo odhaduje približne na prvý štvrťrok roka 2020. Filmová spoveď mafiánskeho bossa, ktorý si dnes si odpykáva doživotný trest za mrežami, dostala “požehnanie” aj od samotného Mikuláša Černáka. Autori od vplyvného mafiána získali exkluzívne práva na natočenie tejto jeho dychvyrážajúceho životopisu.

Zdroj: pravda.sk  Foto: Facebook