Mladá herečka Tereza Těžká (25) sa zviditeľnila najmä kvôli filmu o se-uálnych predátoroch na internete s názvom V sieti, ktorý vyšiel minulý rok. Nadanú herečku zaň nominovali na cenu Český lev, čím si aj získala väčšiu pozornosť médií a fanúšikov, ktorých šokovala jedna skutočnosť z Terezinho osobného života.

Tereza na svojom Instagrame nedávno začala zverejňovať fakty o polyamorickom vzťahu, ktorý veľmi dobre pozná. S manželom Honzom zdieľajú priateľku Anetu. ,,Sme traja, občas dve a občas dvaja. Z nás troch sú vytvorené štyri rôzne vzťahy. Ja a Honza, ja a Aneta, Hozna a Aneta, a my traja dohromady sme úplne samostatne fungujúci vzťah. Každý z tých vzťahov začal úplne inokedy, vzťah Honzu a Anety začal napríklad neskôr ako môj vzťah s Anetou, každý sa vyvíja inak rýchlo a každý prináša niečo iné,“ napísala herečka s tým, že ich vzťah v trojici nie je všetko.

Ona sama má ešte priateľa, ako aj Aneta má priateľku a dokonca Terezin manžel Honza nezaháľa a má ďalšie dve – tri priateľky.

Každopádne, ako uvádza aj portál Blesk.cz, aj napriek tomu, že česká herečka vedie niekoľko funkčných vzťahov naraz, tak sa považuje za panse-uálku, teda miluje len ich duše.

,,Odjakživa som nechápala ten koncept, prečo keď niekoho milujem, prečo by som ho mala obmedzovať svojou prítomnosťou a prečo by mal byť len so mnou. Nikdy som to po žiadnom svojom partnerovi alebo partnerke nechcela,“ dodala na záver.

Zdroj/Foto: blesk.cz, Instagram/ terezatezkaofficial