Potom, ako prekonal množstvo operácií, aby sa stal stelesnením plastového Kena, sa rozhodol, že už má dosť a namiesto toho sa stane Barbie. Brit Rodrigo Alves, ktorý sa nechal premenovať na Roddy Alves, je už dnes viac karikatúrou, než človekom a pokope drží len silou vôle. Napriek tomu pokračuje v operáciách a tvrdí, že sa nikdy necítil byť viac príťažlivý!

Keď si Roddy (36) niečo zaumieni, tak to aj dostane. A najnovšie si povedala, že chce mať zadok ako Jennifer Lopez. Vyžadovalo to síce 33-tisíc eur a 9 litrov tekutiny, ktoré lekári vstrekli premenenej Barbie pri sedacie svaly, no podľa nej výsledok rozhodne stojí za to.

Nedávno sa nechala odfotografovať na londýnskom letisku Heathrow. Paparazzi sa jej nevedeli nabažiť a ona ich ešte viac. „Chcem byť žena s peknými krivkami a konečne sa cítim prvýkrát v živote sexi,” pochválila sa fotografom. Na tomto pocite jej neuberá ani fakt, že ešte nemá zmenený hlas ani pohlavie. Tieto zložité operácie totiž Roddy musela odložiť kvôli pandémii koronavírusu.

Zdroj/Foto: Instagram/rodrigoalvesuk