česká miss 2018

Keď hľadáš, tak nájdeš – nuž hľadali aj bratia Česi a nakoniec si vybrali tú najkrajšiu z ich krajiny. Po oznámení výsledkov ostali vlastným rozhodnutím šokovaní a znechutení – táto žena predsa nemôže reprezentovať ideál ich národa!

 

Kráľovnou krásy sa stalá dvadsaťročná Lea Šteflíčková. Víťazstvo si veľmi priala a bola preňho ochotná spraviť čokoľvek. Roky sa už venuje kariére modelky a tak jej tento titul iba pomohol. Okrem hodnosti najkrajšej ženy Českej Republiky vyhrala 750 000 KČ, ročný prenájom bytu v Prahe, zájazd na Krétu a ročné zapožičanie automobilu od partnera súťaže.

Česi však neveria vlastným očiam – takýchto dievčat behá po sídliskách habadej! Lea je pre nich obyčajnou šedou myškou, ktorá si nezaslúži nazývať sa tou najpôvabnejšiou dámou Českej Republiky.

“To snáď nemyslíte vážne?!” – ozývajú sa nespokojné komentáre na sociálnych sieťach. Netreba zabudať, že kráľovnú si spomedzi svojich rádov zvolili sami. Každý rok sa opakuje tá istá pesnička a diváci sú po oznámení výsledkov zakaždým pobúrení. Navyše, podľa ich vlastných slov – v tomto ročníku nebolo i tak z čoho vyberať.

Posúďte Leinu krásu sami a rozhodnite, či si titul ozaj zaslúži:

Lea Šteflíčková Lea Šteflíčková Lea Šteflíčková Lea Šteflíčková Lea Šteflíčková Lea Šteflíčková Lea Šteflíčková

Zdroj: Extra | Foto: Facebook