Farma duel Robiňo a Romana

Romana Košťálová verzus Robiňo Mihálik. Že bolo predom jasné, kto zvíťazí? Podľa niektorých určite – určité hlasy zo zákulisia totiž tvrdia, že Romana mala vopred vydláždenú cestu do finále, podobne ako ďalší farmár Rado Dulin. Posledný duel bol však aj podľa nich až príliš priehľadný. Istú nespravodlivosť si dokonca všimli aj mnohí diváci pri televíznych obrazovkách!

Nielenže bol vraj duel disciplínami prispôsobený viac Romane, než Robiňovi, no navyše sa vraj pri vyhodnocovaní Evelyn zahrala na slepú! Svedčiť o to mala úloha s fazuľkami, kde mali duelanti roztriediť strukoviny do misiek. Podľa mnohých mal za ňu dostať bod práve Robiňo, no prisúdili ho Romane. Dôvod? Moderátorka nechcela vidieť očividne!

Farma 11 duel Robiňo a Romana
Disciplíny boli doslova ako ŠITÉ viac pre ženu, než pre muža.

Zákonom chránená Romana

Dôležitým bodom tejto disciplíny je, že fazuľky nesmú súťažiacemu popadať na zem. To, že pod Romaninou miskou ich tam bolo rovno niekoľko, diváci neprehliadli, zato Evelyn áno. Tá sa len v rýchlosti pozrela do misky a vyhlásila víťaza. Farmár Robiňo tak musel po prehre 3:1 svojej súperke pogratulovať a navždy sa porúčať zo statku. Romana, ktorá vraj vyhrala neprávom, dostala k tomu všetkému aj imunitu na ďalší týždeň. Najbližšie teda do duelu rozhodne nepôjde.

Kritických hlasov na adresu produkcie pribúda každým dňom – obvinená je už z podvodu, manipulácie, preferovania určitých favoritov aj ďalších závažných vecí, ktoré divákov dvíhajú zo stoličiek, no nikto s nimi nevie nič urobiť. Kritické komentáre však hovoria za všetko – takýmto tempom pôjde celý koncept farmy čoskoro ku dnu.

Komentáre Duel Farma 11

Komentáre Duel Farma 11Zdroj/Foto: Facebook/Farma