Jojkárska relácia Inkognito je stálicou televíznych obrazoviek už niekoľko rokov a diváci si zábavnú hru veľmi obľúbili. Zuzana Šebová sa už čoskoro stane matkou a do skupiny hádačov tak pribudne nová tvár. 

S prítomnosťou zábavnej herečky nemôže televízia, aspoň v nasledujúcich mesiacoch, počítať. To, kto ju nahradí, vysvitlo vo veľkonočnom špeciálnom vysielaní. „Ohlásili ma. Čakám na konkrétny dátum, kedy to budeme nakrúcať. Veľmi sa z toho teším,“ potvrdila Didiana pre Nový Čas svoje účinkovanie v relácii.

„To všetko závisí od toho, či sa osvedčím. Čo keď tam prídem a nič neuhádnem, nič nepoviem?! Ale aspoň budem dobre vyzerať! Uvidíme, čo budú viac chcieť – či aby som dobre vyzerala, alebo aby som dobre hádala. Ak sa podarí naraz oboje, tak to budem veľmi rada. Držte mi palce,“ odkazuje na otázku, či jej účinkovanie zostane stálym, alebo iba na pár týždňov nahradí tehotnú Šebovú.

 „Potvrdzujeme, že známa moderátorka Didiana sa stane novou posilou hádačskej zostavy relácie Inkognito. Myslíme si, že medzi svojich nových kolegov prinesie svoj typický životný nadhľad a vtip. V žiadnom prípade ju nevnímame ako náhradníčku za Zuzku Kubovčíkovú Šebovú, ktorú o chvíľu čakajú materské povinnosti. Zuzka má dvere do Inkognita stále otvorené a rátame s ňou,“ uviedla pre Nový Čas PR manažérka TV JOJ Katarína Procházková.

Zdroj: cas.sk | Foto: TV JOJ/ Inkognito