Potom, ako Nikol Fridrichová pred duelom Chalupkárov chrstla farmárom do očí svoje, mohla zo statku konečne pokojne odísť. A prospelo jej to! Odkedy sa vrátila, poriadne zmenila vizáž a šťastné a oddýchnuté vyžarovanie na nej taktiež urobilo svoje. Jediné, čo jej však evidentne stále škrie oči, je súčasné dianie na Farme, ktoré sa totálne obrátilo proti Erikovi Zahorjanovi. Pre zvyšných “exkolegov” má preto Nikol ostrý odkaz!

Ako povedala počas Dňa zrkadiel, to, čo na Farme chcela dosiahnuť, dosiahla. Už zostáva len tvrdo ísť za tým, po čom túži. Presne to zrejme Nikol Fridrichová práve robí. Momentálne sa naplno venuje svojmu Instagramu, ktorý je populárnejší, než kedykoľvek predtým, no očkom pritom stále stíha sledovať markizácku reality šou.

Strhaná podoba z Farmy je definitívne preč. Takto vyzerá Nikol v týchto dňoch!

“To, čo si na tej Farme dovoľujú, tak to nemá obdobu!,” vyjadrila sa Nikol na margo psychickej šikany, ktorá na statku vytvára nedýchateľnú atmosféru. “Za toho Erika ešte dostane veľa ľudí cez pysk!”

Podľa exfarmárky sú mnohí, ktorí v šou zostali, mentálne retardovaní. Ich neodpustiteľné správanie pritom rozhodne nemieni nechať tak. “Len nech ich stretnem naživo!,” vyhráža sa pomstychtivá influencerka, ktorá k videu dopísala krátky text: “A ver, že stretnem!” 

Aj keď ide o hru, tak by si podľa nej ľudia mali zachovať charakter a nie si “za 75 litrov vyoperovať obličku, vytrhnúť chrbtovú kosť a podraziť všetkých, čo sú naokolo”. Alebo ako sa hovorí – odtiaľ potiaľ! Nepochybujeme o tom, že stretnutia po skončení reality šou ešte dopadnú mimoriadne zaujímavo…

Zdroj: Instagram/nikki_fridrich | Foto: Instagram/nikki_fridrich