Od základov zmenená tvár najznámejšej slovenskej influencerky Zuzany Plačkovej uplynulý týždeň šokovala mnohých, ona sama si však za svojimi poslednými plastickými operáciami stojí. Koniec koncov, šla za nimi až na Ukrajinu a s výsledkami sa už o pár dní neváhala podeliť na sociálnej sieti. Niektorých však viac, než jej nová podoba, zaujalo čosi iné.

Po náročnej plastike si treba dopriať oddych vo veľkom štýle. Touto zásadou sa zrejme riadi Zuzana Plačková, ktorá sa z Ukrajiny previezla súkromným lietadlom priamo na dovolenku do Turecka. Fotografie z luxusného transportu, samozrejme, priebežne ukazovala svojim fanúšikom na Instagrame. Tým neušla kreácia, ktorú mala Zuzana na sebe.

“To je pyžamo?,” opýtala sa istá sledovateľka, ktorá si nebola istá, čo má čierny komplet predstavovať. Influencerkina odpoveď bola poriadne rázna: “Áno, Louis Vuitton za 3 000 eur!”

Hoci očakávania boli zrejme iné, značka ani cena na fanynku ani trochu neurobili dojem. “Pozri, chápem, že sú to drahé handry, ale fakt to vyzerá ako pyžamo. Peniaze a luxus nie sú všetko a nie vždy to, čo je drahé, má aj zmysel,” zaťaha do živého neznáma. Inými slovami, tým, že za niečo vysolíme tisíce eur, si automaticky nekúpime aj vkus.

Sledovať nás môžete aj na Instagrame
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova