Lucka Hrušková sa stala známou sprvoti kvôli svojmu partnerovi Gogovi, neskôr ale dokázala, že aj sama sa vie vypracovať a vybudovať si vlastnú základňu aj sama. Dnes ju na Instagrame sleduje takmer 800 tisíc fanúšikov a jej potenciál stále rastie. 

Lucypug vystupuje ako slovenská youtuberka, jej kanál je jeden z nejsledovanejších na československej ženskej YouTube scéne. Od roku 2014 žila v partnerskom vzťahu s Danielom Sebastiánom Štrauchom, známym ako Gogom. O 3 roky neskôr ale oznámili rozchod, no zostali blízkymi priateľmi. Po niekoľkých mesiacoch ale zistili, že im je lepšie spolu a rozhodli sa dať znova dokopy.

Lucka má na sociálnych sieťach neuveriteľnú podporu, snaží sa vytvárať kreatívne posty, je veľmi šikovná a zručná a fanúšikov stále poteší niečím novým. Nedávno sa rozhodla napodobňovať ikonické zábery známych žien, okrem princezny Diany napríklad aj kultovú scénu z filmu Pulp Fiction.

Najnovšie jej do oka padla Bilie Eilish a jej photoshooting pre Vogue. V telovom body, s podväzkami a parochňou všetkým vyrazila dych, vyzerá naozaj výborne. Čo na ňu hovoríte? 🙂

Spomínanú fotku si môžete pozrieť >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/ lucypug