Speváčka Ronie – vlastný menom Veronika Adamičková, začínala v dievčenskej skupine Forsomeone, dnes je na sólovej ceste. Avšak, prežila si aj ťažké obdobie, má za sebou hrozivú nehodu, ktorá mohla skončiť naozajstnou tragédiou. 

Žijem a pomaly sa znovu učím chodiť. Pre tých, ktorí nezachytili a pýtajú sa, čo sa mi vlastne stalo… Štyri týždne dozadu som si zlomila panvu na dvoch miestach. Neodhadla som úplne rýchlosť a terén na longboarde. Jazdila som na rovnej hrádzi, no v 40km/h rýchlosti som narazila na nejaký kanál či čo to bolo (v tej rýchlosti si to úplne nevšimnete detailne), vyletela som do vzduchu a šlahlo ma to fajnovo o betón. No a odskákala si to „našťastie” len panva. Každopádne zlepšuje sa to, kosť sa zrastá dobre a pevne ako má, všetko chce už len svoj čas. Ešte si nejaký týždeň poležím na chrbte, ale deň čo deň je to lepšie a lepšie,“ priznala na Instagrame.

Fanúšikovia sa jej okrem iného pýtali aj na to, či prežíva rovnaké problémy ako množstvo žien, či má celulitídu a podobne. ,,Ako takmer každý. Jazvy, strie, celulitídu, ovisnutú kožu niekde, sem tam mini špek, akné… hoc čo,” uviedla Veronika, ktorá sa za svoje telo nehanbí.

Foto/Zdroj: Instagram/ ronieofficial