Známy slovenský spevák Juraj Zaujec, ktorého môžete poznať zo šou Hlas Česko Slovenska, prežíva najťažšie chvíle svojho života. 15. februára mu koronavírus zobral jeho milovanú mamu Zlatku, a to tesne pred pohrebom babky! Prišiel o dve najbližšie osoby, čo je pre neho nesmierne ťažké. Svojej mame sa rozhodol poslať do neba odkaz a zložil pre ňu pieseň.

“Prepáč, že som ti povedal len tisíckrát, ako ťa ľúbim, aj keď aj miliónkrát by bolo málo. A prepáč mi, že som ťa už pred tou sk*rvenou pliagou, čo je všade okolo nás, nedokázal ubrániť. Prepáč, že som ti nepovedal, že tvoja milovaná mama a moja babka v stredu umrela. Myslel som, že ty prežiješ a keď vyzdravieš, tak jej spolu pôjdeme zapáliť sviečku a zaspievať Zelené pláne,” smutne napísal na sociálnej sieti.

Hodinu pred babkiným pohrebom si zomrela ty. Asi je to úplné zúfalstvo, ale možno je nebo miesto, kam idú všetky informácie z tohto sveta a ty si to prečítaš. Nemal som šancu sa s tebou rozlúčiť, držať ťa za ruku keď si umierala, ale bol som s tebou. A navždy budem. Tak, ako ty so mnou. Tvoje miesto v mojom srdci ostane navždy prázdne a nikto iný ho nedokáže zaplniť,” vyjadril.

Juraj svojej mame zložil pieseň, ktorú uverejnil presne na jej meniny. Dodal, že nemal šancu sa so svojou milovanou mamou rozlúčiť. “Zažívame tak presne to, čo každý deň zažíva v tejto hroznej dobe asi 100 rodín na Slovensku. Niekoho vám odnesú z ničoho nič na pľúcnu ventiláciu a vy už ho nikdy neuvidíte. Je to fakt peklo,” uviedol.

Zdroj: Facebook/Juraj Zaujec, Youtube | Foto: Facebook/Juraj Zaujec