Futbalovú legendu Cristiana Ronalda vám asi predstavovať nemusíme, avšak, čo vám ukážeme, je začiatok jeho biznisu. Ronaldo si totiž v Madride otvoril svoj prvý hotel. Ako vyzerá a aké sú ceny za izby? Z tej sumy sa vám zatočí hlava!

Novootvorený hotel sa nachádza v blízkosti námestia Plaza Mayor. Aby toho nebolo málo, Ronaldo tu plánuje otvoriť aj ďalší komplex, ale to až koncom budúceho roka. Prečo práve toto miesto? O tejto lokalite sa hovorí ako o vlajkovej lodi hotelierstva v Madride, a tak niet divu, že sa tu súperí o najluxusnejší hotel.

V hoteli sa nachádza 89 izieb, z nich 34 s výhľadom na spomínané námestie. V architektúre stavby sa Ronaldo údajne snažil zachovať madridské tradície.

V každej izbe nájdete prvky moderného a mestského štýlu, ale aj dekorácie rôznych maliarov či dokonca detaily z islamského umenia. Ak sa plánujete ubytovať v tomto hoteli, musíte si prevetrať peňaženku, nebude to lacná záležitosť. Až päť typov izieb sa pohybuje na úrovni od 280 eur cez 320 a 760 eur až po tisícku.

Takto vyzerá chodba

Predsieň

Jedáleň

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: Instagram /cristiano_ronaldo