Hlučné a chaotické prostredie, alkohol, agresívne vtipy, ktoré sa môžu v okamihu zvrhnúť vo vážne potýčky. Kde sa spoja tieto veci, tam vzniká atmosféra priaznivá pre vznik poriadne škaredých konfliktov. Tie sa pritom nevyhýbajú ani najslávnejším celebritám. Najnovšie si na poriadny problém zarobil americký herec Ezra Miller známy z filmov Fantastické zvery a ich výskyt a komiksoviek DC.

Len 27-ročný herec má pred sebou naozaj sľubnú kariéru. Ako obľúbený filmový Flash si získal množstvo fanúšikov a fanyniek, ktoré sa za tmavookým fešákom idú zblázniť. Jedna z nich na to však aj poriadne doplatila.

Všetko sa začalo v istom bare v islandskom hlavnom meste Reykjavik, kam si herec odbehol na drink. Spoznala ho tam skupinka ľudí, ktorí už v sebe mali pár pohárikov alkoholu a vraj boli poriadne dotieraví. Predovšetkým istá žena odmietala dať Millerovi pokoj. Keď napokon zašla za ním a zo žartu napodobňovala boxerské päste, herec sa prestal kontrolovať.

„Takže ty sa chceš biť? To vážne chceš?,” skríkol na prekvapenú fanynku, no šancu na odpoveď už nedostala. Schytil ju totiž pod krk a škrtiac ju zrazil na zem. V tej chvíli si vážnosť situácie uvedomil aj autor videa, ktorý sa rozhodol zasiahnuť.

Keďže sa celý incident stal 1. apríla, množstvo ľudí bolo zpočiatku ohľadom jeho reálnosti skeptickí. Podľa zúčastnených však vôbec nešlo o žart. Herec bol bezprostredne po potýčke vyvedený z baru a za nebezpečnú reakciu, ktorej dôkazom je navyše video, sa bude musieť zodpovedať.

Zdroj: Globalnews.ca | Foto: IMDB.com, Instagram, YouTube/dana