Nie je to tak dávno, čo zostala slovenská hiphopová scéna v poriadnom šoku. Stalo sa tak na začiatku decembra 2017, kedy bol známy raper Supa zadržaný pre podozrenie z obchodovania s drogami. Teraz už spoznal svoj rozsudok!

 

Vladimír Dupkala, známy pod svojim pseudonymom Supa, je slovenský raper z Handlovej, ktorý sa preslávil ako člen niekdajšej populárnej skupiny Moja Reč. Na začiatku decembra 2017 bol Supa zadržaný spolu s ďalším mužom a bol obvinený z obchodovania s drogami, pretože mali pri ňom nájsť fentanylové náplaste, ktoré sú zákonom registrované v II. skupine omamných látok.

Pred pár hodinami si raper vypočul verdikt. Okresný súd v Partizánskom napokon rozhodol, že Supa dostal najnižšiu sadzbu a teda 3 roky s podmienečným odkladom na 2 roky. Jeho komplic Ladislav dostal 6 rokov tvrdej basy.

Video:

Zdroj/Foto: Instagram, tivi.cas.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D