Noc na Farme po vypadnutí Lukáša Stanislava bude rozhodne pamätná – no pre väčšinu farmárov nie práve v pozitívnom zmysle. Potom, čo sa účastníci posilnili alkoholom, nastúpili hádky, pri ktorých sa rozbíjali poháre, niekoľko hrubých porušení pravidiel a napokon “swingers párty” v spoločnej spálni. Ráno bolo pre všetkých veľmi ťažké, lebo každý si z noci niesol väčšiu či menšiu vinu. A moderátori Farmy X-tra to veru nikomu z nich neuľahčili!

Posledná epizóda Farmy bola plná cenzurovaných slov. Bodaj by aj nie, keď sa emócie pod vplyvom alkoholu konečne uvoľnili a takmer každý z farmárov si vylial zlosť na tom, koho nemá v láske. Najextrémnejším spôsobom to urobila Nikol Fridrichová, ktorá popri kričaní na Adama treskla pohárom o stôl a črepmi poranila aj ďalších ľudí pri stole.

Jej počínanie odsúdili moderátori Farmy X-tra Martin Šmahel a Jakub Zitron Ťapák, ktorí sa však pri ďalších scénach z epizódy skrátka nemohli zdržať smiechu. Zabávač si vzal na paškál Beátu Rusnákovú, ktorá počas “chľastacej hry” vytiahla na svetlo tému anáneho sxu a sama aj priznala, že ho mala, pričom následne chcela ísť na pumpu kúpiť alkohol a platiť zaň v naturáliách.

Zitron tiež následne vyhlásil, že alkoholom posmelení farmári v kritickú noc “znásilňovali zvieratá”. Na mysli mal predovšetkým Moniku Šulekovú, ktorá prekročila hranice, aby sa mohla ísť pomaznať s medvedíkom čistotným. “Neviem, či sa ten malý medvedík vie brániť takémuto hovädu,” okomentoval jej počínanie so smiechom.

Ktovie, čo farmári povedia, až uvidia poslednú epizódu Farmy X-tra, v ktorej vyšli moderátorom akurát tak na smiech? Spokojní rozhodne nebudú – a najmä nie sami so sebou a tým, čo robili, keď sa na statku “slušne” odviazali!

11. epizódu Farmy X-tra si môžete pozrieť TU!

Zdroj/Foto: TV Markíza