Napriek všetkým obmedzeniam a zmenám v dôsledku opatrení COVID-19 si ľudia tohtoročnú partičku Superstaristov stihli obľúbiť natoľko, že mnohí sa s nimi nechcú po skončení šou rozlúčiť. A ani nebudú musieť! Podobne ako populárna Farma 11, aj Superstar bude mať istú formu pokračovania. Tentokrát sa však o ňu nepostará televízia, ale jeden zo súťažiacich.

Jedna šou skončila, tá ďalšia sa môže začať! A najmä Superstaristi veľmi dobre vedia, že súťaž je len štartovacou čiarou ich kariéry. Niektorí z TOP 10– napríklad Esther Lubadika, ktorá už stihla natočiť fantastický videoklip, v ktorom sa nebála ukázať svoje telo – už naplno makajú na tom, aby mohli naďalej tešiť ľudí svojou hudbou. My teraz môžeme ich snahy, úspechy aj drobné nezdary sledovať vďaka Giovannimu Riccimu.

Ako vlastne vznikol nápad nadviazať na Superstar? Všetko začalo videom zo zákulisia finálových kôl, ktoré mladý Slovák s talianskymi (po mame) a juhokórejskými (po biologickom otcovi) koreňmi natočil. Po ňom Giovanni vytvoril 4-dielny vlog odhaľujúci, čo všetko sa dialo v zákulisí. Už v druhej časti malého seriálu sa v ňom sám ukáže celkom nahý vo vani.

„Chcel som vytvoriť niečo, na čo by sme mohli o pár rokov spomínať. Už sme s Maťkou začali a stále plánujeme robiť na našom kanáli rôzne vlogy a rozhovory aj vrámci SuperStar, no nie sme youtuberi,” vysvetlil svoj zámer spevák, ktorý však umelecké zameranie rozhodne nemieni meniť.

„Robíme videá preto, že nás to baví, no náš hlavný obsah je hudba, hudba, hudba,” dodáva Giovanni. Spomínaná druhá časť jeho vlogu, ktorú môžete nájsť pod článkom, má vyše 12 minút a je inšpirovaná slávnym seriálom Priatelia. Rozhodne sa je na čo pozerať!

Zdroj: TV Markíza, YouTube/Giovanni Ricci | Foto: Instagram/heritalianboy, superstarcs