Všetci vieme, že Instagram nie je realita a fotky na ňom sú nielen často zámerne zavádzajúce, ale aj silno upravené. Problém však nastáva, keď niektorá z celebrít tieto úpravy “sfušuje” a nepísaná dohoda medzi hviezdami a fanúšikmi, že sa o silnom kontraste fotiek s realitou nebude hovoriť, tým padne na nos.

To sa nedávno stalo aj Simone Krainovej, ktorá s rodinou dovolenkuje na ostrove Svätý Martin. Modelka sa totiž rozhodla fanúšikov pozdraviť niekoľkými tradičnými fotografiami v plavkách. Zdá sa však, že momentálne nie je v takej forme, v akej by si želala. Aj neskúsené oko totiž rozozná, že zábery boli upravované, a to nie veľmi profesionálnym spôsobom.

Na silno rozmazanom mori či pokrivenej oblohe je podľa niektorých fanúšikov vidno, že modelka sa snažila nielen zoštíhliť si brucho a stehná, ale taktiež si pridať niekoľko desiatok prameňov vlasov. Hoci komentáre medzičasom zmizli, zachytilo ich médium Extra.cz, podľa ktorých boli niektoré z nich vyslovene agresívne – nazývali totiž modelku klamárkou a feťáčkou. Samotné kontroverzné fotky však Simona Krainová na svojom Instagramovom profile ponechala (nájdete ich >>>TU<<<).

Toto však nie je ani zďaleka jediný problém, ktorému Simona v súčasnosti čelí. Kráska si totiž zarobila na poriadny problém, keď kritizovala opatrenia, ktoré podľa nej nikam nevedú a porušujú ľudské práva aj ústavu. Neskôr sa za svoje výroky s ostro volenými slovami ospravedlnila.

Zábery s vyznačenými úpravami nájdete v galérii Extra.cz >>>TU<<<!

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/simonakrainova