Čas od času sa na internete zjaví video, ktoré má potenciál človeka poriadne chytiť za srdce a prinútiť ho, aby sa zamyslel nad spôsobom svojho života. Presne také bude aj dnešné video, ktoré zachytáva v skutku unikátne, no zároveň veľmi smutné zábery!

 

Video bolo nakrútené na ostrove Borneo a na jeho zázname budete mať možnosť vidieť nerovný súboj zúfalého orangutana a niekoľko tonové buldozeru. Orangutan sa pokúšal zastaviť stroj, ktorý práve zrovnával jeho domov so zemou, no po chvíli boj prehral a zo stromu spadol.

Je nutné dodať, že tento smutný príbeh sa aspoň z časti skončil šťastne, keďže pracovníkom organizácie International Animal Rescue sa podarilo orangutana zachrániť a previezť do novej, zalesnenej časti ostrova.

Video:

Zdroj/Foto: facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!