Život rodiča nie je ľahký – žije totiž v neustálom strachu o svoje ratolesti. Najhoršia zo všetkého je však chvíľa, keď sa tieto strašné obavy naplnia. To si nedávno na vlastnej koži zažila aj Zuzana Belohorcová, keď zo školy dostala telefonát, že jej syn mal nehodu, po ktorej skončil na operačnom stole. Našťastie všetko dobre dopadlo!

“Život prináša aj takéto nemilé momenty a situácie. Je však veľmi dôležité, aby mali vždy šťastný koniec,” rozhovorila sa Zuzana Belohorcová na sociálnej sieti, kde sa s fanúšikmi delí o úspešné, ale aj menej úspešné chvíle. Len nedávno sa s rodinou presťahovala z Miami do španielskej Marbelly, no už teraz spoznala prostredie miestnej nemocnice. Čo sa vlastne stalo?

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

“Dnes mal Nevinko v školičke nehodu, keď pri prestávke a voľnej zábave do neho nevedomky v behu narazil iný chlapček. náraz ho katapultoval na hranu drevenej lavičky, čo odnieslo Nevkove líčko. Poviem vám, strašný to pocit,” rozľútostila sa Zuzana.

Po tomto všetkom nasledoval rýchly sled udalostí – telefonát, záchranka, nemocnica a operácia. “Vidieť svoje dieťatko sedieť s bandážou na líčku a v zakrvavenej školskej uniforme” bol pre influencerku desivý pocit, ktorý by už najradšej nikdy v živote nezažila, hoci musí pochváliť rýchly a profesionálny prístup školy, ktorá navyše ešte aj uhradila sumu za celý zákrok. Pri troške šťastia malému Neviovi nezostane po nehode ani jazva.

Prajeme skoré uzdravenie!

Zdroj/Foto: Instagram/zuzanabelohorcova