Zuzana Plačková pomoc Austrálii

Slováci sa zasa raz ukázali ako primitívny, menejcenný a bezduchý národ. Teda aspoň podľa slov Zuzany Strausz Plačkovej, ktorá napriek svojej avizovanej pauze od sociálnych sietí, opäť cítila potrebu vyjadriť sa k aktuálnym udalostiam. Tentokrát sa jej tŕňom v oku stal účet zriadený na pomoc Austrálii, ktorú momentálne sužuje objatie smrtonosných plameňov. Je na ňom obrovská suma peňazí poukazujúca na ľudskú štedrosť. Influencerka si preto otvorila ústa a vynadala všetkým, ktorí naň prispeli čo i len eurom.

Najmenší svetadiel na svete trpí problémami ukrutných rozmerov – v dôsledku masívnych požiarov, ktoré už zničili územie väčšie, než je Slovensko, na ňom zahynuli desiatky ľudí a miliarda zvierat. Kým orgány vyzývajú k evakuácii, celebrity, ktoré sa snažia ísť príkladom, posielajú na pomoc hasičom obrovské sumy peňazí, aby aspoň nejako prispeli svojou troškou na záchranu toho, čo sa ešte zachrániť dá. A čo na to Zuzana Plačková?

Zuzana Plačková Austrália
Vo svojom videu Zuzana vynadala všetkým, ktorí sa rozhodli prispieť na pomoc horiacim lesom a zvieratám v ohrození. Rovno ho využila aj ako reklamu na vizážistku a fotografku sídliacu v Dubaji.

„Som Slovenka jak repa a budem stáť za našimi,“ odôvodnila influencerka správu, ktorou sa čoskoro chystala uraziť stovky – ako inak – Slovákov. „Zriadilo sa konto na pomoc Austrálii, na ktorom aktuálne je extrémne veľa miliónov peňazí – dolárov tuším alebo eur, to ja už neviem – čo si myslím, že ani naša štátna pokladnica toľko peňazí nemá. A klasika – my, Slováci, čo robíme? Presne TO. My sme veľké ovce a my nevieme pomôcť vlastným na Slovensku, my pomáhame druhým.“

Zuzana Plačková ružová

Tmavovláske, ktorá začínala v reality šou Hotel Paradise a podľa vlastných slov zarobí aj viac ako 200-tisíc eur ročne, vyslovene vadí, že hoci médiá „propagujú“ chorých a chudobných Slovákov na dennej báze, tým nie je ochotný pomôcť nikto. Spomenula tiež nešťastie v Prešove.

„Myslíte si, že niekde vo svete sa vytvorila zbierka, aby tým ľuďom pomohli?,“ pýta sa Zuzana rozhorčene narážajúc na to, že Prešovčanom celebrity ako Pink či Nicole Kidman neposlali státisíce dolárov. „A vy jak sk**vené ovce posielate peniaze do Austrálie?!“

Influencerka tvrdí, že kým na jednej strane vidí, ako jej denne do schránky chodia príbehy o chorých ľuďoch či obetiach katastrof, ktoré ju prosia o pomoc, na strane druhej sa musí pozerať na to, ako sa iní chvália, že finančne pomohli v boji s niečím, nad čím plače celý svet.

Zuzana Plačková auto

„Akože sorry, ale je to totálne nechutné, pretože najskôr sa snažme pomôcť našim – Slovákom a Čechom – a nie druhým,“ verejne kladie záujmy jednotlivcov pred čokoľvek iné Zuzana, ktorá by na účet na pomoc Austrálii v živote nič neprispela.

„Mali by ste sa trošku zamyslieť, pretože mne je z toho až do plaču, ako ľudia u nás volajú o pomoc a vy pomáhate úplne druhým ľuďom? Čo mi príde úplne smiešne, pretože to zozdieľala nejaká celebrita, ktorá zarobí viac ročne, ty k*kot, jak bolo na celom tom účte vyzbierané…“

Zuzana svoju antikampaň proti pomoci horiacemu kontinentu zakončila slovami: „Zase sa len ukázalo, akí sme my Slováci, aké sme ovce. Otvorte oči a trošku si to prehodnoťte.“

Celé video si môžete pozrieť >>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/queen.plackova | Foto: Instagram/queen.plackova