Včerajšie udeľovanie cien Social Awards Slovakia rozprúdilo vášne nielen u fanúšikov, ale aj u odporcov. Okrem komentovania zlého osvetlenia, trápnych vtípkov a nie veľmi dobrej dramaturgie sa diváci pustili aj do jednej z najznámejších influenceriek, do Zuzany Plačkovej. 

Väčšinou tí najúspešnejší sú aj tí najkritizovanejší. Zvykla si na to aj Zuzana, ktorá si z hejterov už nič nerobí. Počas jej včerajšej reči v overali, ktorý prezentuje aj Khloe Kardashian, viacerí komentovali jej výzor, ktorý celkom nekorešponduje s tým, čo vidia ľudia na sociálnych sieťach.

,,QUEEN Zuzana Plačková sa po minuloročnej plastike prvýkrát objavila v živom vysielaní. Ľudia mohli konečne vidieť ako Zuzana vyzerá v skutočnosti. Dlhé mesiace totiž tajila ako naozaj vyzerá. Svojich fanúšikov kŕmila stovkami fotiek, ktoré výrazne upravuje cez množstvo filtrov. Vyzerá na nich naozaj božsky,“ komentujú Slováci v istej facebookovej skupine.

,,V sobotu večer sa táto ikona Instagramu zjavila na galaprograme Social Awards Slovakia, ktorý vysielala v živom prenose TV DOMA. A tak sme pochopili, že realita má od tej umelo vytvorenej virtuálnej z Instagramu pomerne ďaleko. Veď nech to posúdi každy sám,“ dodávajú a pridávajú fotografiu z galavečeru.
Našli sa aj takí, ktorí sa Zuzany zastali. ,,Vytiahnete momentku, kde má otvorené ústa a rozpráva, ostrasné svetlo tam je a porovnáte ju s najlepšou fotkou na Insta. Zuza sa nikdy netajila tým, že používa filtre, retuš, čo mimochodom každá druhá ženská, poukazuje jedna z fanúšičiek. Čo si myslíte vy?
Foto: TV Markíza, Instagram/ queen.plackova | Zdroj: Facebook