Aj keď je v podstate celé jej súkromie zverejnené na Instagrame a iných sociálnych sieťach, niektoré veci si úzkostlivo stráži. Na internete nenájdete veľa fotiek s jej rodičmi či iné archívne zábery rodiny. S najhoršou správou sa ale Zuzana potrebovala podeliť aj s fanúšikmi. 

Len pred pár minútami zdieľala príspevok, kde ďakuje ocinovi za všetko. Bohužiaľ, musela sa s ním navždy rozlúčiť a pre známu influencerku, ktorá si nedáva servítku pred ústa, to je určite mimoriadne ťažké.

28-ročná Zuzana priznala, že mala o pár dní letieť na dovolenku, no namiesto toho nečakane pochováva otca, mal iba 51 rokov. “Ďakujem ti za to, ako si ma vychoval a urobil zo mňa veľmi silnú ženu, schopnú čeliť tomto svetu s nadhľadom tak, ako si to robil ty,” začína emotívny príspevok.

“Ďakujem že si sa somnou ako malou učil do školy a veľa toho ma naučil, a že si sa s nami vždy hrával všetky spoločenské hry ako správny otec a vždy v nedeľu si varil náš obľúbený obed. I keď nie vždy bolo dobre, no vždy som ťa ľúbila, lebo som celá po tebe ❤️ Verím, že už ťa nič nebolí a je ti konečne dobre ❤️ Odpočívaj v pokoji nikdy na teba nezabudneme….Ľúbime ťa ❤️,” odovzdáva mu svoj pozdrav do neba. Zuzi, v menej celej redakcie ti vyjadrujeme úprimnú sústrasť a najmä veľa sily.

Foto/Zdroj: Instagram/ queen.plackova