Šarlotu Frantinovú donedávna poznali len verní fanúšikovia, no ich okruh sa v najbližšom čase určite rozšíri. 22-ročná raperka sa totiž vrhla do projektu The Voice, kde bude s Matúšom Krnčokom sprevádzať divákov zákulisím show. 

Extravagantná kráska sa narodila v Prahe, miluje jazdu na bicykli a kolieskových korčuliach. Stará sa o psíka aj chameleóna a nedávno si zadovážila aj obrovskú anakondu. Záľubu má aj v početných tetovaniach, ako sama priznala, začala tesne po 18stke.

“Na rukách mám postavy, ktoré vyznačujú môj charakter a na nohách umelcov, ktorí ma inšpirujú,” vysvetľuje Šarlota v magazíne Reflex. Aj keď je Šarlota ešte pomerne mladučká, nebojí sa nahoty a dodáva, že jej rodina ju vždy a vo všetkom podporovala. “V osobnom živote som iná, nie som taký rebel,” dodáva.

V podstate je vlastne celkom obyčajná

Ak ju aspoň trocha sledujete na sociálnych sieťach, musíte uznať, že Šarlota je teda pekný kvietok. Avšak, to myslíme v tom najlepšom zmysle slova. Okrem toho, že sa nebojí žiadneho výraznejšieho mejkapu, na hlave vyskúšala už niekoľko atypických účesov.

Červená, ryšavá, blond, tmavá, modrá – vždy ale išlo len o parochne. Raperka síce rada mení imidž, no svoju prirodzenú korunu krásy si nechce zničiť. Ako ale vyzerá bez nánosov líčidiel či kontroverzných príčeskov?

obyčajne, Posúďte sami 🙂 Kedy sa vám páči viac?

Alebo takto? ♥

A v plavočkách si ju môžete obzrieť >>TU<< a >>TU<<

Foto: Instagram/ sharlottaofficial | Zdroj: TV Markíza/Reflex, extra.cz