Prípad Češky Terezy Hluškovej začal naberať na obrátkach. Rodáčka z Uherského Hradišťa sedí zatvorená za mrežami Pakistanského väzenia už skoro dva mesiace, no výmera jej trestu je doposiaľ v nedohľadne. Najnovšie správy však hovoria o tom, že blondína údajne zapojila do pašeráctva aj rodinu, konkrétne jej sesternicu, ktorá bola v Pakistane už dva razy. Pomáhala jej s pašovaním drôg?!

 

Podľa informácií, ktorými disponujú české médiá, mala Tereza zapojiť do pašeráctva aj svoju sesternicu Kristýnu, ktorá však tvrdí, že nemala ani potuchy o tom, že jej sesternica spolupracovala s drogovým gangom. Do Pakistanu sa rozhodla vycestovať kvôli foteniu a vidine ľahkého zárobku, o ktorom sa obyčajným ľuďom môže len snívať.

Za jedno také fotenie získala Kristýna viac ako 60 tisíc korún, návrh na lepší život dostala od svojej sesternice. Naposledy bola v krajine vycestovaná v decembri a chystala sa tam vrátiť. Jej plány nabúral fakt, že jej dobrú sesternicu zadržali 10. januára za pašeráctvo drôg. Blondínka stále dookola tvrdila, že o drogách nemala ani šajnu.

Tmavovláska sa hneď rozmyslela s myšlienkou vycestovania za prácou do Pakistanu, keď sa to dozvedela. Začala rozmýšľať, či aj ona náhodou neprevážala drogy, o ktorých nevedela. Podľa jej slov sa už do krajiny nevráti, dve cesty jej bohate stačili. Vyrobila si dosť peňazí a získala cenné skúsenosti, no ak by dostala podobnú ponuku, určite by ju hneď neprijala.

Zdroj/Foto: facebook