Tento prípad dvojnásobnej vraždy otriasol základmi Slovenska aj zahraničia. Pobúrení nie sú len rodina a blízky priatelia, ale aj široká verejnosť a vysoko postavený ľudia. Objavili sa isté spojitosti medzi prácou zavraždeného novinára a talianskou mafiou v spojitosti so slovenskou politikou. Obrovský zvrat v prípade najnovšie tvrdí, že vrah zanechal desivý odkaz pre ďalšiu obeť!

 

Najnovšie správy tiež tvrdia, že by mohli vraha odhaliť biologické materiály z miesta činu a tiež kamerové záznamy. Tiež sa špekuluje o tom, že by vrah mohol byť blízka osoba zavraždených, ktorú bez váhania pustili do domu. Podľa slov bývalého policajného vyšetrovateľa Petra Vačka použitá zbraň nemusela mať ani tlmič zvuku. Jána strelili jednou ranou do hrude a Martinu do hlavy, mohlo ísť aj o skúseného strelca.

Vyšetrovanie je ťažšie, nakoľko doposiaľ nebol stanovený presný čas úmrtia a polícia pracuje vo veľkom časovom obmedzení. Pomôcť pri pátraní by mohli bezpečnostné kamery, ktoré sú umiestnené na križovatke, blízko od domu snúbencov. Podľa slov starostu Štefana Lancza tadiaľto páchateľ musel určite prechádzať, takže ho kamery istotne zachytili.

Podľa denníku “Pravda” boli okolo tiel umiestnené náboje ako výstraha od vraha, pre tých ktorí by sa chceli v prípade viac rýpať. Zatiaľ sa nepotvrdilo ale ani nevyvrátilo podozrenie, že bol odkaz jasne smerovaný k ďalšej obeti. Na mieste činu sa našli určité veci, vďaka ktorým má polícia nádej získania biologických stôp.

Zdroj/Foto: facebook