Šok v Inkognite! Obľúbená relácia, ktorá beží na našich obrazovkách už roky má presne nastavené pravidlá, či už pri hádaní povolania alebo tajného hosťa…

O poriadne prekvapenie sa postaral práve tajný hosť, herec Ivan Šándor, ktorého hlas poznáme najmä zo seriálu Priatelia. Ako to už býva v relácii zvykom, aj teraz sa snažili hádači v škraboškách uhádnuť, kto zo slávnych osobností by mohol sedieť pri Vladovi Voštinárovi. Herec sa však rozhodol, že to svojim kolegom uľahčí a z ničoho nič na hádačov prehovoril.

To sa ozval tajný hosť?“ spýtal sa Mišo Hudák. „Sme neboli varovaní a teda ani pripravení,“ prehovoril Šoko. „Dávajte pozor, lebo priebežne sa ozve,“ upozornil chlapcov Vlado Voštinár. „A to prečo má dovolené?“ opýtal sa hneď Čeky.

Na to veľmi spontánne zareagoval jeho „brat z východu“. „Chce, aby sme ho uhádli, tak robí všetko pre to,“ poznamenal Hudák so smiechom. Napokon netrvalo dlho, aby sa im podarilo zistiť, že hádaná osoba dabovala v Priateľoch a že sa jedná o Ivana Šándora, ktorý svoj hlas prepožičial seriálovemu Rossovi.

Zdroj: joj.sk Foto: IG/joj.sk