Vianoce 2020 neboli pre rodinu Andrey Verešovej práve sviatkami pokoja. V tom čase sa totiž na internete objavilo video s p*rnografickým obsahom, v ktorom zdanlivo vystupovala ona a jej manžel.

Naštvaná modelka sa ohradila, že niečo podobné nikdy nenatočila a za dolapenie páchateľa, ktorý „videomontáž“ vytvoril, ponúkla 50-tisíc eur. Hoci teda odborníci o pravosti videa tvrdia svoje, Verešová trvá na svojej pravde. Bezprostredne po škandále utiekla aj s rodinou do Dubaja, odkiaľ sa najnovšie presunuli na Seychely. Vyšetrovanie celej veci nechala modelka v rukách polície.

O prípade sa dlho mlčalo, no napokon v ňom po štyroch mesiacoch konečne nastal zlom – vyšetrovatelia vec odložili preto, že nezistili skutočnosti oprávňujúce začať trestné stíhanie. Znamená to, že trestný čin byť spáchaný mohol, no polícia k nemu nedokáže priradiť páchateľa.

Pre modelku musí byť táto novinka poriadnou fackou, keďže sa po vypuknutí aféry silou-mocou snažila dokázať, že celé video je len absolútne dokonalý podvrh. Teraz je možné, ba pravdepodobné, že prípad pôjde dostratena a už nikdy sa jej nepodarí dokázať jej pravdu.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Nepodarené ZOŠTÍHĽOVANIE sa Verešovej nevyplatilo: Náklad od retušéra!

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/andreaveresovaofficial